Prefabrykaty betonowe: oporowe - mury, ściany prefabrykowane; konstrukcje oporowe, bloczki betonowe fundamentowe, beton suchy S1 i konstrukcyjny S4.

Prefabrykaty betonowe 

 

Prefabrykaty betonowe to jedna ze specjalności firmy POLGRAVEL Spółka z o.o. Od ponad 40 lat istniejemy na rynku Trójmiasta: Gdańsk, Gdynia, gdzie dostarczamy naszym klientom wszystkie niezbędne produkty z betonu i prefabrykowanych elementów betonowych. Odpowiednie zaplecze techniczne i surowcowe przyczyniło się do tego iż od 1991 roku zajmujemy się produkcją betonu. Nasze towary są wysokiej jakości i spełniają normy krajowe i zagraniczne. 

Naszym klientom indywidualnym i firmom oferujemy szeroki wybór prefabrykatów betonowych oraz betonu.
Posiadamy takie produkty jak:
- mury oporowe
- ściany oporowe prefabrykowane
- konstrukcje oporowe
- bloczki betonowe
- beton
- inne

 

OFERTA
Beton towarowy, podsypki, stabilizacje.
Bloczki betonowe
Pustaki szalunkowe Omega
Kręgi betonowe, płyty nad i podstudzienne
Płyty drogowe, płyty Yomb
Elementy oporowe typu L
GW Bloki betonowe
Elementy prefabrykowane System Geo-Pass.

 
wyroby betonowe


Nie można zaprzeczyć, że nowoczesne budownictwo proponuje dziesiątki nowatorskich rozwiązań, ale obecność na rynku od bardzo dawna prefabrykatów betonowych ani nie zadziwia, ani nie zapowiada się klęską. Jest tak dlatego, że tego rodzaju wyroby betonowe mogą pochwalić się ogromną listą korzyści płynących zarówno dla prywatnych użytkowników, jak i inwestorów, którzy mają przed sobą ogromne budowy. Przede wszystkim jest to rozwiązanie bardzo korzystne finansowo, ograniczające przede wszystkim czas konieczny do wykonania poszczególnych prac. Zamiast miesięcy spędzonych na placu budowy możemy zrobić wszystko w kilka dni, ciesząc się trwałą konstrukcją. Bo prefabrykaty betonowe cechują się także ogromną wytrzymałością, co trzeba podkreślać.

Z racji tego, że produkowane są w fabrycznych warunkach, charakteryzują się także powtarzalnością poszczególnych elementów, które opuszczają to miejsce, więc każdy nabywca może mieć pewność odnośnie doskonałych kształtów, dokładnie takich, jakie zostały zamówione. Prefabrykaty betonowe nadają się zarówno do budownictwa mieszkaniowego, jak i przemysłowego - w ostatnich latach elementy betonowe tego rodzaju zaczęły święcić ogromne triumfy popularności, ponieważ skracają czas wykonywanych prac, a klienci doceniają wysoką jakość poszczególnych elementów. Wykorzystywane są w wielu dziedzinach oraz branżach. Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z prefabrykatów betonowych, które znajdziesz w naszej ofercie!

 

Elementy betonowe - Pomorskie: Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto


Zastosowanie naszych prefabrykatów betonowych jest niezwykle szerokie - stosować je można w budownictwie mieszkalnym oraz przemysłowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - dzięki użyciu najbardziej nowoczesnych i nowatorskich metod produkcji jesteśmy w stanie zapewnić każdego klienta, że oferowane przez nas wyroby takie jak prefabrykaty betonowe są najwyższej jakości. Każde zamówienie jest dla nas osobnym wyzwaniem, którego z chęcią się podejmiemy - nie lubimy rutyny, za to niezwykle doceniamy rzetelne i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Dlatego oferujemy szereg wyrobów żelbetowych w pełni dostosowanych do potrzeb naszych partnerów. Płyty drogowe, prefabrykaty betonowe, ściany oraz inne elementy betonowe znajdujące się w naszej ofercie to gwarancja najwyższej satysfakcji z zakupu. Wszelkie nowoczesne metody pozwalają nam na stuprocentowe zadowolenie każdego klienta, a nasze usługi są ze wszech miar profesjonalne. Już teraz skorzystaj z naszych usług - doceń jakość naszych prefabrykatów betonowych, ale również elementów takich, jak korytka ściekowe, płyty peronowe oraz inne. Nie musisz sprawdzać dostępu poszczególnych rozwiązań - wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Zachęcamy zatem do kontaktu i opowiedzenia nam, w jaki sposób jesteśmy w stanie pomóc na budowie. Gwarantujemy szybkie wykonanie wszelkich powierzonych zadań korzystając z najlepszych sprzętów, urządzeń i rozwiązań produkcyjnych.Zapraszamy do współpracy!

Zakład Produkcji Betonu i Elementów Betonowych w Chwaszczynie
80-209 Chwaszczyno, ul. Leśna 77
Gm. Żukowo, Pow. Kartuzy

 

tel./fax. +48 58 554 00 58
tel.kom. 729 052 064
email: dzial.sprzedazy@polgravel.pl


Dyrektor Handlowy

tel./fax. +48 536 000 111
email: info@polgravel.pl