MURY OPOROWE I ŚCIANY OPOROWE TYPU L

Mury oporowe i Ściany oporowe Typu L 


Mury oporowe
i ściany oporowe Typu I służą do utrzymania w stanie statecznym gruntów rodzimych lub nasypowych. Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia to miasta gdzie rozwój infrastruktury następuje bardzo szybko. Mury oporowe i ściany oporowe oraz wszelkie konstrukcje oporowe znalazły w tych miastach szerokie zastosowanie.

Rodzaje ścian oporowych:

- ściany oporowe prefabrykowane
- ściany oporowe Typu I
- ściany oporowe z betonu zbrojonego
- ściany oporowe z gruntu zbrojonego

Głównym zadaniem prefabrykowanych murów oporowych jest:

  • - szybkość i łatwość w kształtowaniu terenu,
  • - podtrzymaniu skarp,
  • - wyrównywaniu różnic wysokościowych krajobrazu w ogrodach,
  • - na tarasach,
  • - wokół obiektów budownictwa naziemnego.


Mają zastosowanie min. w drogownictwie, budownictwie ogólnym, lądowym, przemysłowym i rolniczym. W budownictwie kolejowym, jako system peronowy stosowane są do podparcia materiałów sypkich, jak również do budowy zasieków. Zastosowanie ściany oporowej jest bardzo szerokie, a szybkość i prostota montażu w połączeniu z nowoczesnym i surowym wyglądem sprawia, że stają się bardzo popularnym elementem naszego krajobrazu.

Mur oporowy - ściana oporowa


Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb osób doceniających nowoczesne rozwiązania budowlane. Dlatego przygotowaliśmy ofertę, która sprosta wymaganiom najbardziej wymagających osób prywatnych oraz inwestorów, którym zależy na powodzeniu projektu. Proponowane przez nas rozwiązania są projektowane z myślą o kliencie - indywidualne podejście do każdego z nich to nasza niezaprzeczalnie mocna strona. Ściany oporowe, mury oporowe oraz inne tego rodzaju elementy służące ustatecznieniu gruntów są naszą specjalnością. Każdy mur oporowy przechodzi przez odpowiednie testy, a przede wszystkim projektowany jest przez zawodowców i specjalistów w swojej dziedzinie. Zależy nam na nowoczesnym budownictwie oraz zadowoleniu każdego klienta, dlatego oferujemy produkty o stabilnej konstrukcji, których wysokość z pewnością sprosta potrzebom każdego. Mury oporowe czy ściany oporowe - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto to rejony, w których działa nasza firma. Obserwuj nasze poczynania. Chwyć za telefon i skorzystaj z oferty - ściany oporowe i mury oporowe, które sprostają nawet najbardziej wymagającym warunkom atmosferycznym.


Ściany oporowe, mury oporowe - Gdańsk


Każdy element, który posiadamy w naszej ofercie jest najwyższej jakości. Jesteśmy liderem na okolicznym rynku Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto jeśli chodzi o ściany oporowe prefabrykowane oraz:

  • - mury oporowe Gdańsk
  • - mury oporowe Gdynia
  • - mury oporowe Trójmiasto

Świadczy o tym nieustannie rosnące grono klientów zadowolonych z naszych usług. Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta, któremu zależy, żeby mur oporowy był wykonany z betonu najwyższej klasy - to nasze atuty. W zakresie ścian oporowych wykonywanych z trwałych betonowych elementów nie mamy sobie równych. Zachęcamy do skorzystania z naszej przepastnej oferty. Zapewniamy, że twoje ściany oporowe prefabrykowane będą służyć przez długie lata, zapewniając pełną efektywność oraz wytrzymałość. Doskonale wiemy, na co zwrócić uwagę w nowoczesnym budownictwie. Mury oporowe Trójmiasto i okolice, ściany oporowe oraz inne tego typu konstrukcje - z nami nie będziesz żałować. Już teraz chwyć za telefon i skontaktuj się z nami. Ściany oporowe typu L najlepsze na pomorzu.


Ściany oporowe Typu L - materiały do ścian oporowych Typ l

 
Nasze prefabrykaty charakteryzują się najwyższą jakością. Można je dopasować pod względem wysokości, a także znaleźć w naszym sklepie różne kategorie produktów. Każda ściana oporowa wykonana przy naszej pomocy jest niezwykle wytrzymała, zapewnia również długą żywotność całej konstrukcji. Ściany oporowe typu L wybudowane przy pomocy naszej firmy to produkty z pewnością bardzo godne uwagi. Nasza oferta jest bardzo szeroka, a nasze usługi cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony setek klientów. W związku z tym zdecydowanie warto podjąć się współpracy z nami - zapraszamy do zakupu materiałów do ścian oporowych typu L. Zapewniamy najwyższą jakość usług, niezależnie od tego, czy chodzi o ściany oporowe 99 cm, czy takie o innych wymiarach. Prefabrykaty najwyższej jakości - to właśnie jest tym, co oferujemy. Skontaktuj się z nami i powiedz nam o swoich potrzebach oraz wymaganiach.


Materiał: beton klasy C30/37, stal zbrojeniowa, klasa ekspozycji XF4 oraz XA3.